Blog

Co muže nejvíc trápí na ženách – řešení je tady!

Young passionate couple

Můj minulý blogový článek, publikovaný před pár dny, zůstal nedokončen. Věnoval jsem se v něm tématu, co často trápí muže na ženách a pokud jste jej ještě nečetli, pro plný dějový kontext vám doporučuji si jej přečíst předtím, než budete číst následující řádky.

Nyní nastal čas téma dokončit a představit možné řešení, jak mohou muži lépe pochopit proměnlivé cyklické fungování žen a zbavit se tak trápení. A není to rozhodně žádný Apríl, přestože je dnes prvního dubna.

Myslím, že už dávno neplatí, že téma ženské cykličnosti je jen pro ženy. Možná nastal čas pro změnu. Možná nastal čas, kdy muži začnou lépe rozumět svým cyklickým ženám.

Nakonec mě totiž téma cykličnosti tak zaujalo a pohltilo, že jsem se Sofií začal psát na toto téma knihu.

Ona měla nápad na cyklickou knihu pro muže v hlavě už dávno a odjela ji napsat na Bali už v létě 2013, ale místo toho si odtud přivezla knihu jinou – Balijský deník Cyklické ženy.

Ale takhle mužská kniha – tehdy měla pracovní název Manuál k cyklické manželce – pořád stála a ne a ne jí napsat a Sofie nevěděla proč. Už tehdy se po ní muži na jejích kurzech ptali, ale ona ji nedokázala dokončit. Proč?

Debatovali jsme na to téma mnoho večerů, až nám to došlo. Muži prostě uvažují jinak než ženy. Takovou knihu nemůže napsat jenom žena, protože mužům nevidí do hlavy, nezná jejich úhel pohledu na svět. Ona vidí do hlavy a do těla sobě. A nemůže ji napsat muž, který nevidí ženě do hlavy a do těla. Musí ji napsat muž a žena, kteří oba mají cyklickou zkušenost ze svých životů a využívají ji jak ve svém vztahu, tak ve svém společném podnikání.

A tak jsme se do toho pustili společně. Nakonec se povedlo a z výsledku máme oba ohromnou radost. V knize se nám podařilo v rámci možností stručně (a podle prvních ohlasů na rukopis prý i vtipně) shrnout vše, co muži potřebují vědět o ženách a jejich proměnlivosti. Píšeme v ní o tom, proč se ženy mění z týdne na týden a někdy ze dne na den.

Návod na ženy

Podrobně, ale přitom strukturovaně (dle našeho názoru logicky a přehledně:-) v ní rozebíráme 4 fáze ženského cyklu a vše, co muži potřebují vědět, aby se ženy s nimi přestaly hádat a začaly je víc respektovat a milovat.

Protože ono je to v principu jednoduché: stačí jen respektovat jejich 4 základní měsíční proměny – a je to! Respekt k odlišnému fungování. Zkrátka respektovat i to, co mají ženy od přírody zcela jinak, než muži a zároveň z tohoto respektu těžit výhody pro sebe.

Přidali jsme navíc kapitolu o sexu – velmi praktickou a pojednávající o tom, jak můžete svou ženu naladit na milování každý den v měsíci.

Přidali jsme kapitolu o antikoncepci – slyšeli jste už někdy o tzv. velkém tahu?

Přidali jsme kapitolu o komunikaci, jak se se ženami domluvit v jakékoli fázi.

A mluvili jsme i s muži, kteří už tohle „podivné“ téma taky zakomponovali do svého života a dokonce i do svého podnikání. Ano, i takoví už v naší republice existují.

Zkrátka a jednoduše. V téhle knize najdou muži odpovědi na otázky, které je při žití se ženami často napadají:

  • Proč mi moje žena nerozumí?
  • A proč já nerozumím jí?
  • Proč jsou ženy často tak nevyzpytatelné?
  • Je možné ženám vůbec nějak porozumět?
  • Proč je jeden den všechno super a druhý den všechno špatně, aniž bych něco udělal jinak?
  • Proč jsou ženy občas tak protivné, kritické, vztahovačné, hysterické a přecitlivělé?
  • Existuje nějaká logika v tom, jak se ženy proměňují?
  • Je možné svést ženu kterýkoli den v měsíci?

Chcete-li se tedy dozvědět víc, jděte na stránky naší nové knihy – je tam pro vás k dispozici volně ke stažení 30stránková ukázka.

Chci ukázku z Návodu na ženy


 

Jsem pevně přesvědčen, že tato kniha mnoha mužům změní život, aby si ho začali konečně se ženami naplno užívat.

A mnoho žen možná díky této knize posléze zjistí, že mají vedle sebe úžasné muže, kteří je respektují, i když jsou fakt jiný živočišný druh.

Erik Hutter
hrdý otec Návodu na ženy :-))

 

PS: A můžete nám psát svoje zkušenosti i na naši novou facebookovou stránku nebo se přidat k naší „návodové“ facebookové skupině a sdílet své názory a zkušenosti s ostatními.

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.