Blog

Energie na rozdávání

vděčnost

Včera mi přistál v mailu tento text:

„Dobrý den,
jsem šťastný, ano šťastný, že existují lidé jako vy. Už jsou to skoro dva roky, co jsem zjistil, že nejen osudem je člověk veden, ale hlavně tím jak myslí a jaký ve skutečnosti je. Ke změně svého vlastního já jsem se dostal přes knihu Tajemství a otevřelo mi oči, pak jsem viděl ještě spoustu věcí a myšlenek, ale forma jakou jste vy zvolil je úžasná, je jednoduchá, srozumitelná a hlavně přesně cílená pro každou duši, každou individualitu.
Někdo má bibli a víru, někdo, jako třeba já, víru v sebe sama v čemž jste mi i vy velkou měrou pomohl.
Jsem šťastný a budu i nadále a i vy na tom máte velkou zásluhu.
Děkuji pane Hutter
Michal“

Tenhle text ve mně probudil obrovskou vděčnost.

Vděčnost za všechny lidi, kterým dávají smysl podobné věci jako mně. Za všechny lidi, kterým dává smysl to, co dělám. Za všechny lidi, kteří teprve objeví to, co autor tohoto textu, já a řada dalších lidí už víme.

Že opravdu každý může být šťastným člověkem.

Je to nádherný pocit, sdílet tuto úžasnou energii.

DĚKUJI! DĚKUJI! DĚKUJI!

Tento text jsem si prostě nemohl nechat pouze pro sebe, protože může být inspirací mnoha dalším lidem, kteří teprve hledají. Často totiž stačí pouze sdílet své myšlenky a energii s dalšími lidmi a oni pak při zjištění, že existují další podobní lidé, sami v sobě pevně ukotví pocity štěstí, které ve svých životech už zažívají.

Někteří lidé mají tendenci své štěstí v životě ignorovat nebo potlačovat pod tíhou pocitů, že si to nezaslouží nebo že když oni budou šťastní, že někomu jinému to naopak bude chybět.

Nic není dál od pravdy. Energie štěstí a vděčnosti neubývá, naopak se množí exponenciálně. Čím více jí do svého života pustíte, tím více jí všichni budou mít.

Proto vás vyzývám:

Dovolte si být šťastní. I když se vám zrovna něco nedaří nebo vás někdo naštval.

Dovolte si být vděční za každou maličkost ve svých životech.

Rozdávejte svou energii vnitřního štěstí a vděčnosti všem kolem vás. Sdílejte ji všude a všem. Mnohonásobně více se vám této energie vrátí nazpět.

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.