Online podnikání a marketing

V dnešní moderní době existuje mnoho příležitostí a možností, jak vydělávat peníze bez nutnosti každodenního mnohahodinového pobytu v zaměstnání. S notebookem a připojením k internetu dnes můžete podnikat v jakékoli oblasti prakticky odkudkoliv ve světě. Navíc takové podnikání na internetu je možné už s minimálními náklady a může si ho dovolit rozjet prakticky každý, třeba i při zaměstnání.

Už několik let se pohybuji ve světě online podnikatelů a za tu dobu jsem nasbíral řadu znalostí a zkušeností i kontaktů, které dnes úspěšně využívám při svých podnikatelských aktivitách v různých projektech na internetu i mimo něj.

online podnikání a marketing

Velká část principů online podnikání je dnes nezbytná i pro firmy, které se zabývají výrobou a prodejem fyzických produktů. Dnes už zdaleka neplatí, že si otevřu kamennou prodejnu, navezu do ní své výrobky, najmu prodavače a mám vystaráno. Jednak toto vše znamená často velmi vysoké náklady ještě dávno před tím, než cokoliv prodám a kromě toho bez napojení své firmy či svých služeb a produktů na internet a sociální sítě přicházím o velkou část potenciálních zákazníků.

Prezentace na internetu a komunikace se zákazníky online je dnes alfou a omegou každé úspěšné firmy bez ohledu na to zda je to nadnárodní korporace nebo jeden člověk, který po večerech doma při zaměstnání třeba vyrábí šperky z drátu a kamínků.

Všichni mají dnes možnost díky internetu dát o sobě vědět a vydělávat na tom, co rádi dělají, zatím třeba jen jako svého koníčka. Možnosti využití internetu jsou takřka neomezené. Můžete je využít i vy, i když teď třeba ještě vůbec netušíte kudy do toho.

Za ty roky, co se ve světě podnikání a marketingu online pohybuji, jsem získal široké znalosti jak v tom, které principy je třeba dodržovat a které už nefungují, jaké věci a nástroje je možné a často nutné na internetu využívat k dosažení skvělých výsledků a co největšímu zjednodušení a automatizaci fungování podnikání online, což výrazně snižuje náklady jak finanční tak časové.

 

Čím se tedy například zabývám a s čím pomáhám i svým klientům?

 • Poradenství v oblasti využití internetu k podnikání
 • Výběr a představení základních nástrojů a principů pro online podnikání
 • Zajištění zřízení domény a hostingu pro webové stránky
 • Poradenství v oblasti tvorby webových stránek s důrazem na jejich funkcionalitu podle ověřených principů úspěšných online podnikatelů
 • Vysvětlení principů úspěšného info-marketingu a jak ho dělat kvalitně
 • Poradenství v oblasti tvorby různých druhů online produktů a jejich možnosti využití v konkrétní oblasti podnikání
 • Pomoc s napojením na různé sociální sítě
 • Pomoc s technickou správou a nastavením základních automatizovaných systémů:
 • Email marketingový systém – navázání vztahu se zákazníky a oboustranně prospěšná komunikace s využitím automatických mechanismů, které pracují i když vy třeba zrovna spíte

  Fakturační systém – propojení vašeho webu a produktů na automatizovaný fakturační systém, který umožňuje mít otevřeno a prodávat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu bez nutnosti vaší stálé přítomnosti

  Provizní systém – udělejte si ze svých spokojených zákazníků zároveň obchodní partnery, kteří budou vaše produkty propagovat dál – oni si přivydělají na provizích, vy dostanete své produkty k více lidem, win-win = všichni jsou spokojeni

 • Individuální výběr dalších vhodných online nástrojů dle konkrétních požadavků
 • Individuální poradenství dle dohody

 

Pokud vás tedy něco z toho zaujalo, chcete začít s podnikáním na internetu nebo jen potřebujete poradit s něčím, co vám v této oblasti dělá potíže, neváhejte mě kontaktovat.