Projekt Cyklická žena®

Cyklická žena® logo

Řízením „osudu“ a sociálních sítí jsem se dostal ke spolupráci na projektu Cyklická žena®. Tento projekt vznikl na základě vydání stejnojmenné knihy Mirandy Gray a jeho podstatou je šířit povědomí o tom, že:

  • Ženy jsou jiné než muži – jsou cyklické.
  • Jejich měsíční hormonální cyklus způsobuje, že se proměňují každý den v měsíci – každý den jsou jiné.
  • Každý den se mění jejich energie, schopnosti, vlastnosti, nálady, chutě, způsob myšlení a jednání, přístup k lidem i k sobě…
  • zena_pms

  • Znalost tohoto střídání energie a schopností se dá využít velmi dobře v zaměstnání, aby ženy byly mnohem kreativnější a efektivnější, ale přitom stále v pohodě.
  • Stejně tak je možné eliminovat díky znalosti měsíčních proměn řadu partnerských neshod.
  • Nemluvě o tom, že menstruace nemusí bolet a PMS nemusí být strašák ovlivňující každý měsíc života ženy.

 

A ač se projekt Cyklická žena® jmenuje Cyklická žena, neobešel by se bez méně nebo více cyklických mužů. V projektu funguju jako Lord (finanční manažer), marketingový manažer, firemní kouč, systémový analytik a IT podpora, zkrátka šedá eminence v pozadí 🙂

Původně jsem si myslel, že tohle téma je pro muže zcela zbytečné, ale postupem času jsem přišel na to, že díky znalosti ženského cyklického fungování mohou muži daleko lépe rozumět svým ženám, přítelkyním nebo kolegyním v práci či kamarádkám. V partnerských vztazích či komunikaci se ženami obecně, je znalost principů ženské cykličnosti velmi přínosná i pro muže.

Projekt zahrnuje celou řadu aktivit:
cyklickazena_knihaNa jeho webových stránkách (cyklickazena.cz) naleznete informace o knize Cyklická žena i o jiných knihách, které se dotýkají tématu ženství nebo souvisí s vědomým životem a s vědomým businessem. Naleznete tam příběhy žen, které píšou o ženství, cykličnosti a vědomém životě.

cyklicky_magnetPostupně rozšiřujeme také nabídku našich dalších užitečných pomůcek, které vám usnadní život – už nyní si můžete například zakoupit náš Cyklický magnet nebo naši Cyklickou mapu. Pokud se chcete dozvědět o menstruaci a cykličnosti vše, co vás zajímá, podívejte se do naší poradny nebo nám napište. Můžete nám taky psát své vlastní příběhy, a tím pomáhat i jiným ženám, které třeba právě teď zažívají totéž co vy. A v neposlední řadě na našich stránkách najdete také informace o našich cyklických kurzech (včetně kurzů cyklického time managementu pro firmy) a o našich poradenských službách.

Oficiální webové stránky projektu: cyklickazena.cz

Pokud vás tento projekt zaujme, můžete se stát jeho partnery pomocí našeho provizního programu. Podrobnosti najdete na webu: aff.osule.cz